Co robimy

Co robimy

Kompleksowe działania komunikacyjne

Specjalizujemy się w tworzeniu i realizacji skutecznych koncepcji komunikacji - czyli takich, które wzmacniają wizerunek, budują relacje, zapadają w pamięć i z powodzeniem realizują cele biznesowe.

Zobacz, w jakich obszarach działamy i skontaktuj się z nami.
Porozmawiamy o Twoim projekcie.

Strategie <p> komunikacji </p>
Strategie

komunikacji

Wyznaczenie kierunku działań, opracowanie taktyki i dobór narzędzi musi poprzedzać dogłębna analiza i precyzyjne ustalenie potrzeb. Tak tworzymy efektywne strategie komunikacji. Zawsze dopasowane do Klienta, zawsze w pełni realizujące jego cele biznesowe.

Public relations
Public relations

Relacja to podstawa - również w mediach. Dlatego poprowadzimy biuro prasowe, zadbamy o kontakty z dziennikarzami, a także o jakościowy content i jego dystrybucję. Daj się poznać z naszą pomocą. 

Social Media
Social Media

Wierzymy, że ważny jest dialog ? także ten online. Dzięki wartościowym treściom i profesjonalnej moderacji zbudujemy ekspercki wizerunek i lojalną społeczność wokół Twojej marki. Angażujemy i reagujemy, aby być w stałym kontakcie.

Influencer<br/>Marketing
Influencer
Marketing

W komunikacji liczy się autentyczność, dlatego kompleksowo zadbamy o Twoje relacje z influencerami. Zarekomendujemy osoby spójne z marką, zbudujemy zainteresowanie produktem i przybliżymy go konsumentom - w taki sposób, który będzie najlepszy. W działaniu warto mieć partnerów.

<p>Content<br> Marketing <br> & <br> Digital </p>

Content
Marketing
&
Digital

Inspirują nas innowacje i nowe technologie, również w komunikacji. Dzięki temu umiemy odpowiedzieć na potrzeby współczesnych odbiorców. Skrupulatnie planujemy i całościowo realizujemy kampanie content marketingowe oraz digitalowe. Jesteśmy tam, gdzie jest Twój target.

Event<br/>Marketing
Event
Marketing

Wiemy, jaką moc mają przeżycia i jak mogą wpłynąć na odbiór Twojej marki lub firmy. Chcemy i potrafimy je zapewnić. Stworzymy koncepcje wydarzeń, które wywołają prawdziwe emocje i kompleksowo je zrealizujemy. W taki sposób, by stały się niezapomniane.

more communications agency
ul. Mokotowska 14
00-561 Warszawa
biuro@more-ca.com 

 

PRO BONO

Należymy do:

sapr logo

iprex logo

iab

pspr


Znajdź nas na:

facebook logo linkedin instagram logo

 Należymy do:

sapr logo

iprex logo

iab

pspr

 


Znajdź nas na:

Agencja Public Relations Warszawa Agencja Public Relations Warszawa Agencja Public Relations Warszawalogo

Copyright © 2021 more communications agency. All rights reserved. 

 

more communications agency | Agencja Public Relations Warszawa | pm firm warszawa  more communications agency | Agencja Public Relations Warszawa | pm firm warszawa more communications agency | Agencja Public Relations Warszawa | pm firm warszawa